Jmenuji se Lucie Ladmanová. Narodila jsem se v Hořovicích. Do Plzně jsem se provdala za svého muže, se kterým máme dvě úžasné děti. Pokud se mě zeptáte, co miluji odpovím vám naprosto jednoznačně...

Miluji život :-)   


Čemu se věnuji...

Věnuji se tomu, co mě baví a o čem jsem přesvědčena, že funguje a má smysl. Někdy po střední škole a s nástupem do mého prvního zaměstnání mě začaly napadat otázky typu... Proč mám takovou trému? Proč se pořád cítím tak blbě? Proč mám zase depku? Proč si myslím, že mě nikdo nemá rád? Proč mám ten šílený ekzém? další a další... Začala jsem pátrat nejen po tom, proč to tak je, ale jestli se s tím dá vůbec něco dělat. Moje cesty mě zavedly ke Kineziologiii One Brain a rodinným konstelacím. Byla jsem těmito alternativními metodami naprosto uchvácena. Nejen, že jsem si díky nim vyřešila spoustu problémů, ale nastoupila jsem na cestu seberozvoje, která pořád trvá a ač je někdy plná zatáček a výmolů, jdu po ní hrdě dál. 


Moje profesní cesta...

2007 - 2016 kineziologie One Brain

2015 výcvik v Bachově květové terapii

2016 intenzivní výcvik rodinných a systemických konstelací podle Berta Hellingera u lektorky Zdeňky Tuškové

2017 intenzivní výcvik Voice Dialogue, konstelace traumatu a neuroterapie EMI u lektorky Hany Laichmanové

Propadla jsem taneční duchovní praxi. Kdy se tanec stal mou meditací a léčením zároveň.

2020 intenzivní taneční workshop s tancem 5rytmů "hlubiny světla" s lektorkou Mackezie Amara

2021 - v současné době jsem ve výcviku Vědomé tělo - Rena Milgrom

Jak skupinové semináře, tak individuální sezení vždy vedu tak, aby klienta posílily. Aby ze semináře či sezení odcházel bohatší o odpověďi, které mu otevřou cestu ke spokojenému a naplněnému životu. Klient najde svůj zdroj síly, setká se se svou Duší, bezpečně nahlédne do svého nitra a uvědomí si spojitosti, které jsou pro něj důležité.