Kdo jsem ?

Jmenuji se Lucie Ladmanová a narodila jsem se v Hořovicích. Do Plzně jsem se provdala za svého muže, se kterým máme dvě úžasné děti.

Pokud se mě zeptáte, co miluji odpovím vám naprosto jednoznačně...

Miluji život.

IMG_4165_edited.jpg
IMG_3619_edited.jpg

Věnuji se tomu, co mě baví a o čem jsem přesvědčena, že funguje a má smysl. Někdy po střední škole a s nástupem do mého prvního zaměstnání mě začaly napadat otázky typu... Proč mám takovou trému? Proč se pořád cítím tak blbě? Proč mám zase depku? Proč si myslím, že mě nikdo nemá rád? Proč mám ten šílený ekzém? A další a další... Začala jsem pátrat nejen po tom, proč tomu tak je, ale jestli se s tím dá vůbec něco dělat. Moje cesty mě zavedly ke Kineziologiii One Brain a rodinným konstelacím. Byla jsem těmito alternativními metodami naprosto uchvácena. Nejen, že jsem si díky nim vyřešila spoustu problémů, ale nastoupila jsem na cestu seberozvoje, která pořád trvá a ač je někdy plná zatáček a výmolů, jdu po ní hrdě dál. ​

JAK SKUPINOVÉ SEMINÁŘE, TAK INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ VŽDY VEDU TAK, ABY KLIENTA POSÍLILY. ABY ZE SEMINÁŘE ČI SEZENÍ ODHCHÁZEL BOHATŠÍ O ODPOVĚDI, KTERÉ MU OTEVŘEOU CESTU KE SPOKOJENÉMU A NAPLNĚNÉMU ŽIVOTU.

KLIENT NAJDE SVŮJ ZDROJ SÍLY, SETKÁ SE SE SVOU DUŠÍ, BEZPEČNĚ NAHLÉDNE DO SVÉHO NITRA A UVĚDOMÍ SI SPOJITOSTI, KTERÉ JSOU PRO NĚJ DŮLEŽITÉ.

Má profesní cesta

2007 - 2016 kineziologie One Brain 

2015 výcvik v Bachově květové terapii 

2016 intenzivní výcvik rodinných a systemických konstelací podle Berta Hellingera u lektorky Zdeňky Tuškové 

2017 intenzivní výcvik Voice Dialogue, konstelace traumatu a neuroterapie EMI u lektorky Hany Laichmanové. 

Propadla jsem taneční duchovní praxi - tanec se stal mou meditací a léčením zároveň. 

2020 intenzivní taneční workshop s tancem 5rytmů "hlubiny světla" s lektorkou Mackezie Amara

2021 - v současné době jsem ve výcviku Vědomé tělo - Rena Milgrom