top of page

REFERENCE

Eva Chmelíková

Lucka mi pomáhá už mnoho let nacházet sama sebe. Troufnu si říct, že je jednou z těch zásadních lidí v mém životě. Obdivuji na ní její nadhled, empatii, naprostou profesionalitu a zkrátka vše, co ji činí jedinečnou terapeutkou. 
Nyní procházím kurzem Cyklus pěti setkání a již v průběhu vidím velké změny, které se dějí. Už teď se nemohu dočkat dalšího setkání, které se nese vždy ve velmi přátelském duchu a v rodinné atmosféře. Díky tomu také poznávám další zajímavé ženy a muže.

Ráda doporučuji jen kvalitní produkty a služby a proto s čistým svědomím Lucii doporučuji všem, kterým na sobě něco vadí nebo nejsou se svým životem spokojení. Zaručuji vám, že to bude jízda. Dobrodružná a fascinující.
Luci, díky moc, že Tě mám❤️🙏❤️

Andrea Běhounková

Lucku jsem poznala v době, kdy jsem si myslela,že se mi zhroutil osobní život. Ukázala mi, že tomu tak být nemusí, pokud to já sama nedovolím. Pomohla mi a dodnes pomáhá najít cestu k sobě samé a uvědomit si, že jen já sama si můžu zařídit šťastný a spokojený život. Díky ní jsem také objevila "sílu" konstelací, které jsou pro mě vždy silným zážitkem. Jsem moc ráda, že se Lucka v mém životě objevila, vděčím jí za hodně.

Kateřina Studničková

Rok jsem telefonní číslo Luci nosila v telefonu. Pak přišel ten správný čas a od té doby jen žasnu, co vše se děje v mém životě. Beru to jako velký dar, moc u tebe a s tvou pomocí na sobě pracovat a rozkryvat, čistit a posouvat se dal. Díky tomu vidím, jak život dokáže být neuvěřitelně krásný.... DEKUJI🙏

Renata Opplová

Nic v životě není náhoda. O konstelacích vím už pár let, ale až před rokem, kdy se mi začaly dít v životě události, s kterými jsem si neuměla sama poradit, mi najednou přes kamarádku přišel kontakt na Lucku. Proste přišla ta správná doba a hlavně ten správný člověk, kterým Lucka pro mě od začátku byla.... až jsem občas cítila, ze se známe už dávno .... Nepřestává mě udivovat, co všechno konstelace dokážou, co dokážu díky nim já....Lucka vždycky odhalila věci, o kterých jsem neměla ani páru, ze by v mém podvědomí mohly být... A věci se dějou, život se hýbe, události se stávají, moje srdce je zase víc otevřenější a moje podvědomí čitelnější .... Lucce děkuji za její přístup, za její podporu, za pocit, že všechno v životě je naše a máme to ve svých rukách Díky 🙏

Ivana Fílová

Lucka je moc příjemná, milá a fundovaná terapeutka. Její služby jsem doporučila i svým příbuzným a přátelům. 

- převzato z fb Lucie Ladmanová osobní rozvoj a poradenství

Martina Krejzlová

Lucka je jednoduše perfektní! Poradí, vyslechne, pomůže a člověk se vždy cítí, že je vítaný. Navíc se o sobě dozví mnoho zajímavých věcí, nad kterými když se zamyslí, je zase o kus dál. Vřele doporučuji!

- převzato z fb Lucie Ladmanová osobní rozvoj a poradenství

Martina Pouzová

Konstelace vedené Luckou mi naprosto a dokonale vyhovují. Sedí mi její styl práce a přístup. A i když jdeme hodně hluboko do podvědomí cítím, že se můžu s důvěrou a pocitem bezpečí otevřít, nahlédnout a dostat informace se kterými pak mohu pracovat dál na zkvalitnění a vyrovnání svého života. Děkuji Lucii za její přístup i trpělivost.

Zuzana Kudějová 

To,že jsem Lucku na své cestě za lepším pocitem ze sebe samé potkala dalo mému putování nový směr a náboj. Pomohla mi vidět a přijmout věci, které jsem vidět nechtěla. Lucka je zkrátka laskavé slunce,které umí prosvítit temná zákoutí bolavých duší.

Katka Langová

Dlouho jsem se odhodlávala přijít na svojí první konstelaci. Když mi o nich poprvé vyprávěla moje kamarádka, zdálo se to až neuvěřitelné. Hned po své první jsem ale uvěřila. 
Vždy mi konstelace s Luckou přinesou něco jiného, ale pokaždé cítím vnitřní klid, vnitřní rovnováhu. Cítím se silnější a díky informacím co získám, i moudřejší. Konstelační víkend pro mě byl naprosto jedinečný a úžasný zážitek. 
Díky Luci za Tvojí úžasnou práci, každé setkání je moc příjemné a obohacující. Každému bych přála, aby mohl zažít to, co při konstelacích často zažívám já. 
Děkuji

Nikola Vlasáková

Delší dobu jsem se necítila psychicky ani fyzicky dobře. Až když se mé tělo ozvalo důrazněji, začala jsem pátrat po příčinách a dala se na cestu sebepoznání. Práce s Luckou mi otevřela oči a pomohla udělat důležitá rozhodnutí. Po každé skupinové konstelaci, či individuálním sezení si připadám vždy o krok dál a silnější. A ať už s Luckou otevřu jakékoliv téma, cítím se díky jejímu profesionálnímu, individuálnímu a velmi lidskému přístupu v bezpečí. Tímto Lucce ze srdce děkuji a doporučuji každému, kdo hledá odpovědi.

Elí Fraňková

Lidé vstupují do našeho života vždy z nějakého důvodu. Když jsem hledala víkend pro mě a maminku, zadala jsem do vyhledávače ,,víkend s jogou a meditací" a vyjel mi víkend plný konstalací a meditace, hned jsem věděla, že je to ,,to pravé" <3 Když jsme přijely ucítila jsem obrovský klid a hned při první meditaci, kdy jsme se s Luci propojily, jsem opět věděla, že jsme na velmi silném místě, kde naším průvodcem je člověk s podobnou krevní skupinou. Lucka je fantastický, moudrý člověk, který je při své práci velmi lidský, skrze veškerý nával všech emocí (lásky, sounáležitosti, únavy, pochopení i vyčerpání), které v průběhu konstalace zažijete, si Luci udrží krásný a citlivý přístup. Z víkendu odjíždíte s pocitem ,,tady a teď" a s pocitem propojení s lidmi kolem Vás. Pokud jste na tuto recenzi narazili, případně si Luci nějakým způsobem přítahli do života, využijte její dar, dostanete se blíže k sobě, k vlastní podstatě bytí. Luci děkujeme, že jsi!

bottom of page